ANA SAYFA | HAKKIMIZDA | ÜRÜNLER | BELGELER | İLETİŞİM | SİPARİŞ FORMU | İMALATLAR |   (0212) 659 51 84
   
 
Karamanoğlu pres ürünlerini kendi bünyesinde oluşturduğu lavoratuvarda test etmektedir. Bu testlerden ömür deneyi, mekanik mukavemet deneyi, basınca mukavenet deneyi, debi ölçüm deneyi, sızdırmazlık deneyi v.b. deneyleri kalibre edilmiş ölçüm cihazlarıyla doğrulayarak yapma imkanlarına sahiptir.

Bununla birlikte ürettiği ve tedarik ettiği ürünleri hammadde aşamasından başlayıp bitmiş hale getirilene kadar gerekli analizlerini yaptırarak ve kalite kontrollerini yaparak ürünlerde olası üretim, kalite hatalarını kontrol altına almıştır.
Müşteri Memnuniyeti Hedefimizdir. 
Karamanoğlu pres 15 yıllık tecrübesini ürünlerine yansıtıyor. Kalite kontrolden laboratuvar testlerine, üretimden montaja tüm aşamalarda bu tecrübe mevcut.

Bütün bunları profesyonel bir anlayışla uygulamak başarımızın en büyük etkenlerinden biri.

Bununla birlikte amatör ruhumuzu kaybetmeden ürünlerimize şekil verdik.
 
 
 
 HAKKIMIZDA

Karamanoğlu Pres; sıhhi tesisat malzemeleri üretimi yapmak üzere kurulmuş, sektörde önemli yeri olan bir firmadır.

20 yıllık tecrübeye sahip karamanoğlu pres; 2000 m2'lik kapalı alanındaki üretim tesislerinde en son teknoloji ile donanımlı makinalarla üretim yapmakta ve pazarlamaktadır.

Yurtiçine sattığımız ve yurtdışına ihraç ettiğimiz ürünlerimizde kalite ve maliyeti düşünerek sektörde birbirine bağlı bu iki önemli değeri optimum hale getirmektedir.

Konusunda uzman çalışanları ile en üst düzey teknolojileri kullanarak bu alan ile ilgili kanun, yönetmelik ve uluslararası şartnamelere uygun olarak en ekonomik, en verimli ve çevreye duyarlı bir şekilde müşterilerimizinde memnuniyetini gözeterek gerçekleştirmektedir.
uluslararası ISO9001, TSE, UKAS, IAF, TSEK, CE kalite belgelerine sahiptir. Tüm kalite kontrol testleri yapılmış en iyi hammaddeler kullanılarak üretimini gerçekleştirmekte ve ürünlerini kalite kontrolü yapıldıktan sonra müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Misyonumuz
yaptığımız üretimleri; yüksek kalite ve ekonomik değerlerde tutup,uluslararası kaliteyi yakalayarak, yurtiçi pazarlarda ülkemize iyi hizmet vermek, yurtdışı pazarlarda ise; ülkemizi iyi bir şekilde temsil ederek, aranan marka haline gelmektir.

Vizyonumuz
yaptığımız işlerde kaliteyi ön planda tutmaktadır.en son gelişmeleri takip ederek,en son teknoloji ile donanımlı ürün ve sistemleriyle çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetine önem vererek, titiz ve ilkeli yaklaşım ile ürettiği her bir ürünün insana, çevre ve sağlık standartlarına uygun olmasına önem vermektedir.